فروشگاه اینترنتی تنوتاس پلاس
بستن
(0) مورد
سبد خرید شما خالی است.
دسته بندی ها
  فیلترها
  تنظیمات
  جستجو

  فلاش تانک

  خرید فلاش تانک

  در چند سال اخیر، فلاش‌ تانک به یکی از بخش‌های اصلی سرویس‌های بهداشتی تبدیل  شده ‌است. این محصول کاربردی به ‌منظور نظافت بیشتر و همچنین رعایت بهداشت می‌تواند و در کنار توالت‌های ایرانی و یا توالت فرنگی تعبیه شود. از سوی دیگر نیز فلاش تانک باعث شده تا کمبود فشار آب جبران گردد و با پمپاژ آب به یکباره می‌تواند عملی تخلیه را بهبود بخشد. به‌  همین خاطر نیز افزایش تقاضا برای خرید فلاش ‌تانک رو به‌ افزایش است. ما در این مطلب قصد داریم در مورد این محصول کاربرد و ویژگی‌هایی که دارد، توضیحاتی را به شما  ارائه دهیم. 

  راهنمای خرید فلاش تانک

   فلاش تانک ‌ها دارای ساختار بسیار ساده‌ای هستند. اما کسب اطلاعات کافی در مورد انواع آن‌ها می‌تواند به شما کمک کند تا بتوانید براساس نیاز خود و انتظاراتی که از یک از این دستگاه دارید، بهترین نمونه را خریداری کنید. چنانچه به‌ دنبال خرید انواع فلاش ‌تانک از برندهای معتبر ایرانی و یا خارجی هستید، می‌توانید به فروشگاه سایت ما مراجعه کرده و این محصولات را به ‌صورت غیرحضوری با قیمتی مناسب تهیه نمایید.

  معرفی انواع فلاش تانک ‌ها

   زمانی‌که شما برای خرید فلاش تانک اقدام می‌کنید، متوجه خواهید شد که این دستگاه دارای مدل‌های گوناگونی است. بدون ‌شک سوال برای شما پیش بیاید که کدام از مدل‌ها مناسب‌تر بوده و می‌تواند برای سرویس بهداشتی منزل شما کاربردی باشد. در ابتدا شما باید به تامین آب کافی و همچنین تخلیه صحیح این دستگاه توجه کنید. چراکه مهم‌ترین هدف آن خرید این دستگاه همین دو مورد می‌باشد.

   از جمله انواع فلاش ‌تانک می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

   مدل ساده

   قدیمی‌ترین و ابتدایی‌ترین نمونه‌های فلاش تانک مدل‌های ساده هستند. در این محصولات آب از طریق یک دکمه و یا یک طناب مخصوص تخلیه می‌شود و می‌تواند با فشار مناسب آب را وارد سرویس بهداشتی کند. ساختار این دستگاه متشکل از مخزن آب، دکمه یا طناب  و لوله انتقال می‌باشد. می‌توان گفت که هنگام تخلیه آب ممکن است که سروصدای زیادی از آن تولید شود که تا حدودی برای افراد ناخوشایند خواهد بود. اما از نظر قدرت در سطح کیفی بالایی قرار دارد. اما شما با خرید فلاش ‌تانک ساده نمی‌توانید بر اساس نیاز خود میزان حجم آب را تنظیم کنید. 

  مدل دو زمانه

   ازجمله دیگر انواع فلاش ‌تانک می توان به مدل‌های دو زمانه اشاره کرد که تا حدودی پیشرفته‌تر از نمونه‌های ساده هستند. در این محصولات از مخزن به دو بخش بزرگ و کوچک تقسیم می‌شود که هر کدام دارای دکمه مجزا هستند. هر بار استفاده از آن  شما می‌توانید طبق نیاز خود یکی از دکمه‌ها را فشار دهید.

   

  مدل آنتی باکتریال

   در وهله اول باید بگوییم که فلاش ‌تانک های دوزمانه و ساده نیز می‌توانند از نوع آنتی باکتریال  باشند. به ‌عبارت ‌دیگر این محصول از نظر ساختار تفاوتی با نمونه‌های قبلی ندارد. اما از مواد آنچه آنتی باکتریال در آن  استفاده‌ شده است تا بتوان سطح بهداشتی را در سرویس‌های منزل و یا به مکان‌های اداری افزایش داد.

  خرید فلاش تانک اتومات

   سیفون اتوماتیک برای سرویس بهداشتی های فرنگی هستند مناسب خواهد بود. برای استفاده از این مدل دیگر نیازی به تماس دست نیست و بلافاصله بعد از باز شدن درب سرویس بهداشتی فرآیند تخلیه انجام می ‌شود. استفاده از این مدل در حال حاضر در مکان‌ های عمومی که بهداشت بیشتر حائز اهمیت است، رایج می ‌باشد.

   مدل توکار

   همان ‌طور که از نام این فلاش‌ها مشخص است، به ‌صورت مخفی بوده و برای فضاهای کوچک مناسب می‌باشد. در حقیقت مخزن این فلاش تانک‌ها در داخل دیوار تعبیه می‌شود. شما فقط با فشردن یک دکمه می‌ توانید باعث تخلیه آب شوید. نصب این محصول به تخریب قسمتی از دیوار نیاز دارد و ممکن است هزینه ‌های زیادی را به ‌همراه داشته باشد.

  مدل‌های روکار

   فلاش‌ تانک‌ های روکار در منازل استفاده بیشتری دارند. همه ما این مدل  ‌ها را در اکثر سرویس بهداشتی ها مشاهده کرده‌ایم. سطح زیبایی این محصولات نسبت‌ به مدل ‌های توکار کم تر است.

  موارد مهم برای خرید بهترین فلاش ‌تانک

   برای خرج فلاش ‌تانک مناسب و کاربردی لازم است که حتما به موارد زیر توجه کنید:

  • توجه به مخزن
  • اندازه
  • ماندگاری و دوام
  • کارکرد مناسب برای فرایند تخلیه
  • نصب آسان در سرویس بهداشتی
  • جلوگیری از رشد میکروب و باکتری
  • زیبایی ظاهری
  • صرفه ‌جویی در مصرف آب
  مشاهده به عنوان جدول فهرست
  مرتب سازی بر اساس
  نمایش در هر صفحه

  فلاش تانک

  هشدار

  جستجوی شما نتیجه ای در بر نداشت!