فروشگاه اینترنتی تنوتاس پلاس
بستن
(0) مورد
سبد خرید شما خالی است.
دسته بندی ها
  فیلترها
  تنظیمات
  جستجو

  تاریخچه گروه صنعتی پارس سرام

   

  کارخانه چینی بهداشتی پارس سرام در سال 1346با استفاده تکنولوژی ماشین آلات آن زمان و با بکار گیری کادری خلاق و کاربلد در زمینه طراحی محصولات و بخش‌های ویژه کنترل کیفی، توسط متخصصان ایتالیایی در حایشه جنوب شرق تهران تاسیس گردید . این شرکت هم اکنون با ظرفیت سالیانه 14200تن در زمینه تولید محصولاتی چون توالت فرنگی ، روشویی کابینتی ، توالت ایرانی ، زیر سنگی و انواع روشویی پایه دار را در سایز و مدل‌های گوناگون فعالیت دارد و جزو یکی از تولیدکنندگان بزرگ این عرصه به حساب می‌آید .
  محصولات تولیدی :
  چینی بهداشتی پارس سرام تولید کننده انواع چینی بهداشتی از جمله : توالت فرنگی، توالت ایرانی ، انواع روشویی کابینتی ، روشویی پایه دار و زیر سنگی می‌باشد . این شرکت ادعا می‌کند که محصولات تولیدی‌لش دارای حداقل میزان جذب آب که این عدد به صفر می‌رسد، می‌باشد و همچنین از رضایت بالای خریداران محصولاتش خبر می‌دهد .
  در فروشگاه اینترنتی ساختمان صنعت که نمایندگی چینی بهداشتی پارس سرام را در اختیار دارد ،عرضه کننده کلیه محصولات این برند از جمله : انواع روشویی کابینتی ، انواع توالت فرنگی ، توالت ایرانی ، انواع روشویی پایه دار و زیر سنگی می‌باشد . شما می‌توانید به صفحه پارس سرام در ساختمان صنعت مراجعه کرده و از تخفیفات ویژه انواع مدل‌ها باخبر شوید.

  انصراف از نظر
  آرشیو بلاگ